- Reklama -aktuálně
- Reklama -aktuálně

Jak vybrat konzolový stolek

- Komerční sdělení -brilantní

Konzolový  stolek  je opět v kurzu a zdá se, že se brzy stane jedním z  nejoblíbenějších kusů nábytku. Je ideální do každého interiéru bez ohledu na jeho velikost.

Praktický a pohodlný konzolový stolek dodá eleganci každé místnosti. Jeho využití je opravdu bohaté. Od vstupních chodeb, přes pracovní stolky na notebooky, až po kosmetický stolek do ložnice. Dnes architekti chodbu berou hlavně jako úzký průchod z místnosti do místnosti, takže návrhářům ponechávají jen málo místa.

Jaký styl konzolového stolu zvolit?

Konzolový stolek v chodbě je obvykle prvním kusem nábytku, který se každému objeví, když vstoupí do domu. Takže stojí za to, aby byl zajímavé a jedinečný, protože je to dekorace sama o sobě. Při výběru stylu stolku je nejlepší řídit se stylem, ve kterém jste byt zařídili a konzolový stolek tomu přizpůsobit. Neberte chodbu jako samostatný prostor, ale spíše jako úvod do příběhu

Můžete zůstat u klasiky a vybrat si nejjednodušší dřevěný konzolový stolek na skromných nohách. Výhodou tradičního nábytku je, že i když máte chuť na změny, vždy si cestu do nového uspořádání nějak najdou.

Pokud milujete retro styl, můžete vsadit na vintage konzolový stolek, který se bude hodit do mnoha interiérů, od retra až po boho, moderní i maximalistické nebo interiéry ve stylu Hamptons .

Připomeňme také, že konzolový stolek je multifunkční kus nábytku. Pokud vás omrzí v předsíni, bude vždy vypadat dobře „opřený“ o pohovku v obývacím pokoji nebo jako mini skříňka v ložnici. Vždy se tedy ujistěte, že vyberete stolek, který se hodí k celkovému stylu vašeho bytu. V tom vám může velmi pomoci stránka iodesign.cz, kde naleznete konzolové stolky mnoha typů, druhů a velikostí. A potřebujete -li inspiraci, na https://www.iodesign.cz/konzolove-stolky/ jí naleznete víc, než dost.

Nezapomeňte také, že konzolový stolek je v podstatě designový nábytek, který dokáže váš interiér povznést na novou úroveň. Vzhledem k tomu, že si mnoho lidí spojuje konzoli s dekorativním a luxusním nábytkem, máte nyní řadu možností pro glamour interiéry. Úzké vstupní stolky se zlatými nohami, ty z mramoru nebo zvláštní, moderní nábytek připomínající sochy – to vše je nyní na dosah. Pokud máte chuť na trochu luxusu, určitě je z čeho vybírat.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora